Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Tony Huang Mr. Tony Huang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
Избрана производи
Печатење ткаенина Ткаенина за боење Трикот сомот Душек ткаенина
More
За нас
Ние сме фабрика за сива ткаенина. Фабрики за боење и боење.Разолирање и пакување фабрика. Едно стоп производство од суровини до готови производи. Од 1999 година, ние веќе почнуваме да произведуваме и продаваме текстил. Квалитетот на нашите производи е заверен од сите меѓународни стандардни сертификати, на пример OEKO-TEX.ANAB.IAF.EWC.AZO.SGS.CMA.ILAC-MRA.CNAS.ISO итн. Добредојдовте на нашата фабрика да ја посети и да преговара.
Погледнете повеќе Посетете ја мојата фабрика
Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање